Tidtabell

Här är tidtabellen för dagens Tove Jansson-bloggmarathon. Många har redan skrivit, så klicka er in och läs!

04.30 MonsterSteffa

05.00 Sagas bibliotek

06.00 Pantalaimone

07.00 Sockerslott

07.30 Feministbiblioteket

08.00 Oksan hyllyltä

09.00 Lilla bokhyllan

09.30 Fantastiska berättelser

10.00 Och dagarna går

11.00 En kattslavs dagbok

11.30 Breakfast Book Club

12.00 Ytterligare några ord

13.00 Havsdjupens sal

13.30 Caffeine

14.00 Bokhora

15.00 Söstra mi

15.30 Kirsin kirjanurkka

16.00 Västmanländskans bokblogg

17.00 Boktok73

17.30 Bokhyllan i pepparkakshuset

18.00 Boktjuven

19.00 Hyllytontun höpinöitä

19.30 Boktoka

20.00 Les! Lue

21.00 Prickiga Paula

21.30 Lyrans noblesser

22.00 Yökyöpeli hapankorppu lukee

22.30 Madness

23.00 Fiktiviteter

23.30 Bokbabbel

Advertisements

Lämna en kommentar

Filed under Skrivande

Kommentera gärna!

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+ photo

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s